אודות

השם שלנו אומר הכל! 

ב-Inear Systems משווקים, מעצבים ומייצרים מערכות לשמיעה טובה יותר.

Inear Systems היא בבעלות חברת אדוט בע"מ אשר מתמחה כבר 40 שנה בהתאמה וייצור מכשירי שמיעה מכל הסוגים ולכל ליקוי שמיעתי. הצוות שלנו מוסמך ומקצועי (קלינאיות תקשורת) ועוסק כל העת במתן פתרונות שמיעה לליקויי שמיעה מכל הסוגים תוך שימוש במוצרים מהחברות המובילות בעולם וייצור אוזניות לליקוי שמיעה ממגוון רחב של חומרים וצבעים.

בעזרת הניסיון העתיר שיש לנו אנו מטפלים בתחום המוסיקה בנוסף לתחום הליקוי השמיעתי עם יכולת התאמת אוזניות אישיות (Inear monitor) ואטמי אוזניים מיוחדים בעלי אפשרויות הנחתת רעש שונות. כל התאמה נעשית באופן אינדיווידואלי ולפי צרכיך, כך אנו יכולים לספק לך את המוצר המתאים ביותר והנוח ביותר עבורך (התאמה אישית למבנה האוזן). Inear Systems מספקת לך את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר ללא פשרות ותוך הקפדה על גימור והתאמה מלאה.

השמיעה שלנו היא מתנה מופלאה. ב-Inear Systems פועלים רבות על מנת שנוכל לשמור עליה, על ידי עיצוב וייצור חדשני של אטמי אוזניים תוך שימוש בטכנולוגיות מן השורה הראשונה והקפדה על מודעות החשיפה לעוצמת מוסיקה גבוהה. הניסיון העתיר, ההכשרה הרפואית והיכולות המיוחדות שיש לנו, בשילוב עם ההבנה העמוקה שלנו לצרכי הלקוח מאפשרים לנו לעמוד במשימה זו.

כל אחד יכול למכור, אבל רק אצלנו תקבלו את המוצר המתאים ביותר עבורכם ותוכלו ליהנות מהניסיון הנרחב שלנו בתחום השיקום השמיעתי והיכולות המקצועיות. כך תוכלו לשמור על שמיעה טובה היום ובעתיד.

ברוכים הבאים! גלישה נעימה...

  • Inear Systems Experts - כל הזכויות שמורות 1976-2014 ©